خانه / بادام خام / قیمت مغز بادام درختی خام

قیمت مغز بادام درختی خام

قیمت مغز بادام یکی از پر تکرارترین جستجوهای خریداران و تجار بادام در اینترنت است. برای بسیاری از تجار خارجی بادام ، مهمتر از قیمت مغز بادام ، کیفیت آن است اما متاسفانه برای تجار داخلی ، قیمت مهمتر از کیفیت است و این به صادرات ضربه می‌زند .

قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

قیمت بادام درختی ۹۷

قیمت بادام درختی در سال ۹۷ نوسان بسیار زیادی را تجربه کرد. بادام درختی ایران یکی از با کیفیت ترین بادام های جهان است. اما متاسفانه قیمت دلار  روی قیمت بادام تاثیر بسیار زیادی گذاشت و باعث شد که خرید و فروش این بادام بسیار کم شود. نوسان قیمت بادام درختی در سال ۹۷ به قدری زیاد بود که برخی بادام ها تا ۴ برابر قیمت سال ۹۶ افزایش قیمت داشتند. بسیاری از افراد که طالب بادام ایرانی بودند به این علت از خرید آن منصرف شدند . فروش داخلی بادام درختی نیز دقیقا به همین علت بسیار کاهش پیدا کرد.

انواع بادام درختی در ایران وجود دارد  که عبارتند از بادام مامایی بادام کاغذی بادام سنگی بادام شاهرودی بادام ربیع. هر کدام از این ها دارای قیمت متفاوتی است.

به علت نوسانات زیادی  که قیمت بادام دارد و به علت این که معلوم نیست شما در چه تاریخی این متن را می خوانید جهت استعلام قیمت با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

قیمت مغز بادام ایرانی

قیمت مغز بادام ایرانی تابع قیمت بادام با پوست است.  تاجر بادام جهت سنجش میزان به صرفه بودن  قیمت مغز بادام ، به این  مسئله می‌پردازد که میزان مغز بادام در یک کیلو بادام با پوست چقدر است. هر چقدر میزان مغز بادام موجود در بادام با پوست زیادتر باشد احتمالا قیمت آن نیز بیشتر است و تاجر باید میان میزان قیمت مغز بادام و قیمت بادام با پوست بسنجد تا ببیند آیا سود می کند یا نه.
قیمت مغز در بادام های مختلف ایرانی متفاوت است. چراکه بادام های ایرانی در کیفیت ، رنگ ، طعم و اندازه بسیار متفاوت هستند و همین باعث تفاوت قیمت بادام های ایرانی می شود.
قیمت مغز بادام های مختلف  تا آخر بهمن ۹۷ به شرح زیر است:

  •  مغز بادام سنگی : از ۷۰ هزار تومان تا ۱۱۵ هزار تومان
  •  مغز بادام مامایی : از ۱۲۵ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان
  • مغز بادام شاهرودی : از ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۴۰۰۰۰ تومان
  •  مغز بادام ربیع : از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان

قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

قیمت بادام درختی سنگی

پایین ترین قیمت بادام ، قیمت بادام درختی سنگی است. در کشور ایران بیشترین موجودی بادام مربوط به بادام درختی سنگی است . بادام درختی سنگی در واقع در بسیاری از مناطق کشور کشت می‌شود و در هر منطقه ویژگی‌های خاص خود را دارد و به این علت قیمت بادام سنگی درختی در مناطق مختلف با یکدیگر متفاوت است.
قیمت بادام سنگی درختی تا آخر بهمن ۹۷ به شرح زیر است :

  •  بادام درختی دیم : از ۱۴ هزار تومان تا ۱۷ هزار تومان
  •  بادام درختی آبی : از ۲۰ هزار تومان تا ۲۸ هزار تومان

فروش بادام درختی عمده ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

بادام درختی سنگی بسته به میزان مغزی که در آن  وجود دارد دارای تفاوت قیمت است.  میزان مغز موجود در بادام درختی سنگی آبی و در بادام دیم با یکدیگر متفاوت است. بادام درختی سنگی دیم به علت این که آب کافی را نخورده است دارای مغز کمتر است و به این علت دارای قیمت کمتری می باشد. مغز بادام درختی سنگی دیم معمولاً چروکیده و کوچک تر است.  هرچند گاهی مغز بادام درختی سنگی دیم طعم بهتری دارد و خوشمزه تر است.  بادام درختی سنگی آبی معمولاً میزان بیشتری  از مغز را  داراست. بادام سنگی دیم معمولاً بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم مغز در یک کیلو را دارد.  اما در یک کیلو بادام سنگی آبی از ۲۰۰ گرم تا ۳۰۰ گرم مغز وجود دارد.

قیمت مغز بادام شیرین

قیمت مغز بادام شیرین بیش از قیمت مغز بادام غیر شیرین است. مغز بادام شیرین دارای مصارف بسیار زیادی در صنعت غذایی ، صنعت دارویی ، صنعت شیرینی پزی و صنعت آجیل و خشکبار است. به این خاطر مغز بادام شیرین دارای متقاضیان بسیار زیادی در داخل و خارج کشور است . این فرصت بسیار خوبی است . کشور ما ایران دارای مغز بادام شیرین با کیفیتی است . تجار می توانند از این فرصت بسیار خوب استفاده کنند و به خرید و فروش و صادرات بادام و پخش عمده مغز بادام شیرین اقدام نمایند.
چرا گاهی در میان مغز بادام شیرین با مزه تلخ مواجه می شویم؟
برخی مصرف کنندگان اصلی مغز بادام شیرین از این گلایه دارند که هنگام خوردن مغز بادام احساس می‌کنند که دهانشان تلخ شده است. در جواب باید بگوییم که گاهی ممکن است مغز بادام های تلخ با مغز بادام شیرین مخلوط شده است و این در هنگام تولید و توزیع بادام کاملا طبیعی است.

بادام ربیع شرکت زرین بادام 09120774128اما نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این امر طبیعی یک علت جالبی دارد . شاید شما آن را ندانید. کشاورزان بادام شیرین لازم است که در میان درختان بادام شیرین چند اصل بادام تلخ را نیز به کارند. علت این امر را باید در لقاح و گرده افشانی درختان جستجو کرد. لقاح دهنده گل های بادام شیرین درختی ، گل های  بادام تلخ هستند. یعنی کشاورز جهت تولید بادام لازم است که در کنار درختان بادام شیرین چند اصل درخت بادام تلخ نیز بکارند تا عمل لقاح توسط زنبورها و باد به درستی انجام گیرد و بادام درختی شیرین دارای بار خوبی شود. همین باعث می‌شود که گاهی در چیدن محصول قسمتی از بادام درختی تلخ روی زمین بریزد و تشخیص آن برای کسی که بادام را می چیند بسیار مشکل است.
البته این نکته را نیز باید متذکر شویم که برخی از بادام های درختی سنگی ، شیرین  هستند اما دارای رگه تلخی نیز می باشند . اگر مصرف کننده اصلی بادام مایل است که از بادامی استفاده کنند که دارای این رگه تلخ نباشد طبیعتاً باید به سمت بادام های با قیمت بالاتر همچون بادام کاغذی ، بادام مامایی و بادام شاهرودی برود.

منبع : بادامیها www.badamiha.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر بادام درختی عمده

اگر به دنبال اطلاعاتی پیرامون قیمت پودر بادام درختی عمده هستید شما را به خواندن …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل