خانه / بادام خام / صادرات بادام خام به عراق و کردستان عراق

صادرات بادام خام به عراق و کردستان عراق

صادرات بادام خام به عراق 09120774128

استارت صادرات بادام خام به عراق و کردستان عراق مدتی است که زده شده است. بادام خام ایران محصولی است که در بسیاری از کشورها مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.
از جمله در کشور عراق به خصوص در کردستان ، بادام خام ایران دارای خرید و فروش زیادی می باشد. منطقه کردستان عراق پتانسیل بسیار بالایی برای افزایش مبادلات تجاری میان دو کشور را داراست. شاهدان عینی معترفند که مردم عراق به دلیل حسن همجواری و تناسبات بینشی و اعتقادی و جدیدا سیاسی ، علاقه فراوانی به خرید محصولات ایرانی از جمله بادام صادراتی ایران دارند.

بادام صادراتی خام ایرانی

بادام صادراتی خام ایران یکی از محصولات پرمتقاضی ارگانیک ایرانی است که در کشورهای آسیایی و عربی مورد تجارت قرار می گیرد .

ظرفیت کشورهای عربی برای ایران آنقدر بالاست که می توان با رساندن مبادلات تجاری به حداکثر ممکن ، از تجارت با مدعیانی همچون اتحادیه اروپا بی نیاز شد.
لازمه این مساله این است که تجار ایرانی وتجار عربی ترتیبات همگرایی و برنامه ریزی را فراهم و سازکاری را برای اجرا تنظیم نمایند .

✅ ویژگیهای بادام صادراتی خام ایران :

  • طبیعی و ارگانیک
  • خوش‌طعم
  • خوش رنگ
  • دارای ارزش غذایی بالا
  • بدون عوارض محصولات تراریخته
  • قیمت مناسب

با توجه به نوسانات قیمت ارز ، قیمت بادام صادراتی خام ایران در کشور های عربی بسیار نازل شده است و با صادرات بادام خام به راحتی مردم کشورهای عربی می‌توانند بادام صادراتی خام ایران را با قیمتی مناسب خرید نمایند. این مسئله باعث شده است که فرصت خوبی در اختیار تجار بادام قرار گیرد تا بتوانند به کشورهای آسیایی و کشورهای عربی محصول بادام ایرانی را به وفور صادر نمایند.

صادرات بادام خام به عراق 09120774128

✅ انواع بادام خام صادراتی ایرانی :

  • مغز بادام مامایی
  • مغز بادام سنگی
  • بادام کاغذی
  • بادام زمینی

صادرات بادام به عراق

شرکت زرین بادام ، بادام خام صادراتی ایران را به استان های مختلف عراق به خصوص منطقه کردستان عراق صادر می کند. همانند کشورهای عربی دیگر ، صادرات بادام خام به عراق نیز رونق زیادی دارد . کشور عراق یکی از بهترین شرکای تجاری ما است.

به طوری که سهم صادرات ایران به عراق ۱۰ برابر اروپا است . این به این معناست که می‌توان روی عراق به عنوان یک شریک تجاری خوب حساب ویژه‌ای باز کرد.

صادرات بادام خام به عراق 09120774128

صادرات بادام به ترکیه ، روسیه و هند

بادام خام ایرانی آنقدر کیفیت بالایی دارد که کشورهای متقاضی واردات بادام از ایران محدود به کشورهای عربی نیست . ویژگی ارگانیک بودن بادام ایرانی باعث شده که مردم بسیاری از کشورها به جای مصرف بادام امریکایی ، بادام خام ارگانیک ایرانی را مصرف کند. از جمله بیشترین بادام مصرفی مردم هند ، بادام مامایی ایران است.

بیشتر صادرات بادام ایران به هند است اما ترکیه ، روسیه و حتی اروپا نیز متقاضی واردات بادام ایرانی می باشند.
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام درختی خام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام درختی خام در بازار تهران

قصد داریم قیمت بادام درختی خام در سال 1400 اعلام را کنیم و در کنار …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل