خانه / بادام زمینی / مرکز فروش بادام زمینی تازه مخصوص کره گیری

مرکز فروش بادام زمینی تازه مخصوص کره گیری

 

مرکز فروش بادام زمینی کره گیری در پارس آباد مغان و آستانه اشرفیه نمایندگی شرکت زرین بادام یکی از مکانهایی است که برای خرید و فروش بادام زمینی کره گیری عمده در خدمت شما کارخانه دار یا تاجر محترم است.

هم تولید کنندگان و هم صادر کنندگان ایرانی و خارجی کره بادام زمینی برای ایده های کسب درآمد خود به اطلاعات کافی در مورد خرید بادام زمینی مرغوب برای کره گیری نیاز دارند، تا بتوانند نان خرید و فروششان را در روغن بیاندازند.

شرکت زرین بادام یکی از مراکزی است که در زمینه کره گیری بادام زمینی اطلاعات فراوانی دارد و می تواند شما را در رابطه با خرید بادام کره گیری مرغوب راهنمایی کنند.

مرکز فروش بادام زمینی کره گیری بدون پوست در آستانه

مرکز فروش بادام زمینی کره گیری بدون پوست در آستانه اشرفیه ما فعالیت زیادی دارد.

هر چند از این دست کارخانه های کره گیری در کشور و مناطق حاصلخیز این محصول نیاز داریم ولی همان تعداد محدود هم این مرحله از کار را انجام می دهند.

شرکت زرین بادام با سالها تلاش و پشتکار مرکز فروش بادام قابل اعتمادی برای تولید کنندگان و خریداران و صادر کنندگان بادام زمینی عمده بدون پوست برای کره گیری بوده است.

چرخه کامل تولید بادام کره گیری زیرنظر شرکت زرین

چرخه کامل تولید بادام کره گیری هم زیر نظر شرکت زرین بادام قرار دارد.

از مشاوره و راهنمایی تولید کننده بادام زمینی عمده مرغوب گرفته تا خرید بادام زمینی و ارسال آن برای برشته سازی تا کارگاه های سفید کاری بادام زمینی درجه یک و دو همه نیاز به نظارت و سرکشی دارد تا از نتیجه حاصله هم شرکت راضی باشد و هم خریداران و تولید کنندگان کره بادام زمینی.

بادام زمینی بسته به نوع تولید، اندازه متفاوت با درصدهای مختلف روغن دهی برخوردار است که این اطلاعات را شرکت زرین بادام به تجربه به دست آورده و به راحتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

خرید عمده بادام کره گیری از نمایندگی شرکت در پارس آباد

خرید عمده بادام کره گیری از نمایندگی شرکت در پارس آباد مغان برای عموم مشتریان ما فراهم است.

شرکت زرین بادام با ایجاد نمایندگی های ثابت و آنلاین این فرصت را برای خریداران و کارخانه داران محترم از نقاط مختلف داخل و خارج از کشور فراهم نموده تا به راحتی بتوانند با خرید عمده بادام زمینی کره گیری بار خود را با تناژ بالا دریافت کنند و آب به آسیاب کارشان بریزند.

فروش عمده کره بادام زمینی

فروش عمده کره بادام زمینی هم یکی دیگر از زیر شاخه های فعالیت شرکت زرین بادام در خرید و فروش بادام است.

شرکت زرین بادام؛ با خرید بادام زمینی مرغوب از تولید کننده آن را به کوره های برشته سازی و دستگاه های سفید کاری بادام زمینی می رساند.

پس از طی این مرحله نوبت به روانه کردن بادام زمینی عمده کره گیری به کارخانه تولید کره بادام زمینی می رسد.

شرکت زرین بادام با در نظر گرفتن نکات بهداشتی کره مرغوب و ارگانیک را دریافت و برای فروش کره بادام آن را تحویل خریداران عمده کره بادام زمینی می کند.

افرادی که در حیطه خرید و فروش بادام زمینی فعالیت می کنند و به دنبال مرکز فروش بادام زمینی کره گیری هستند می توانند شرکت زرین بادام را برای معامله ای پرسود انتخاب کنند.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید و صادرات بادام زمینی روکشدار به عراق | قیمت فله و بسته بندی

تولید و صادرات بادام زمینی روکشدار به عراق و کشورهای عربی و همسایه دیگر در …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید اینستاگرام واتساپ ایمیل