خانه / بادام زمینی / مرکز فروش بادام زمینی تازه مخصوص کره گیری

مرکز فروش بادام زمینی تازه مخصوص کره گیری

مرکز فروش بادام زمینی کره گیری در پارس آباد مغان و آستانه اشرفیه نمایندگی شرکت زرین بادام یکی از مکانهایی است که برای خرید و فروش بادام زمینی کره گیری عمده در خدمت شما کارخانه دار یا تاجر محترم است.

هم تولید کنندگان و هم صادر کنندگان ایرانی و خارجی کره بادام زمینی برای ایده های کسب درآمد خود به اطلاعات کافی در مورد خرید بادام زمینی مرغوب برای کره گیری نیاز دارند، تا بتوانند نان خرید و فروششان را در روغن بیاندازند.

شرکت زرین بادام یکی از مراکزی است که در زمینه کره گیری بادام زمینی اطلاعات فراوانی دارد و می تواند شما را در رابطه با خرید بادام کره گیری مرغوب راهنمایی کنند.

چرخه کامل تولید بادام کره گیری زیرنظر شرکت زرین

چرخه کامل تولید بادام کره گیری هم زیر نظر شرکت زرین بادام قرار دارد.

از مشاوره و راهنمایی تولید کننده بادام زمینی عمده مرغوب گرفته تا خرید بادام زمینی و ارسال آن برای برشته سازی تا کارگاه های سفید کاری بادام زمینی درجه یک و دو همه نیاز به نظارت و سرکشی دارد تا از نتیجه حاصله هم شرکت راضی باشد و هم خریداران و تولید کنندگان کره بادام زمینی.

بادام زمینی بسته به نوع تولید، اندازه متفاوت با درصدهای مختلف روغن دهی برخوردار است که این اطلاعات را شرکت زرین بادام به تجربه به دست آورده و به راحتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

دستگاه کره گیر به دستگاه کره بادام زمینی معروف است ، دستگاهی چند کاره در صنایع غذایی متفاوت کاربرد دارد .

دستگاه کره گیر بادام زمینی می تواند از دانه های روغنی ارده و کره بگیرد و مواد غذایی مختلفی را تولید کند . دستگاه کره گیر برقی در صنعت پرکاربرد تجاری این محصولات بوده و کره مغز های بادام زمینی و فندق را از آن تهیه می کنند .

مرکز فروش بادام زمینی کره گیری بدون پوست در آستانه

مرکز فروش بادام زمینی کره گیری بدون پوست در آستانه اشرفیه ما فعالیت زیادی دارد.

هر چند از این دست کارخانه های کره گیری در کشور و مناطق حاصلخیز این محصول نیاز داریم ولی همان تعداد محدود هم این مرحله از کار را انجام می دهند.

شرکت زرین بادام با سالها تلاش و پشتکار مرکز فروش بادام قابل اعتمادی برای تولید کنندگان و خریداران و صادر کنندگان بادام زمینی عمده بدون پوست برای کره گیری بوده است.

خرید و فروش عمده بادام کره گیری

خرید عمده بادام کره گیری از نمایندگی شرکت در پارس آباد مغان برای عموم مشتریان ما فراهم است.

شرکت زرین بادام با ایجاد نمایندگی های ثابت و آنلاین این فرصت را برای خریداران و کارخانه داران محترم از نقاط مختلف داخل و خارج از کشور فراهم نموده تا به راحتی بتوانند با خرید عمده بادام زمینی کره گیری بار خود را با تناژ بالا دریافت کنند و آب به آسیاب کارشان بریزند.

فروش عمده کره بادام زمینی هم یکی دیگر از زیر شاخه های فعالیت شرکت زرین بادام در خرید و فروش بادام است.

شرکت زرین بادام؛ با خرید بادام زمینی مرغوب از تولید کننده آن را به کوره های برشته سازی و دستگاه های سفید کاری بادام زمینی می رساند.

پس از طی این مرحله نوبت به روانه کردن بادام زمینی عمده کره گیری به کارخانه تولید کره بادام زمینی می رسد.

شرکت زرین بادام با در نظر گرفتن نکات بهداشتی کره مرغوب و ارگانیک را دریافت و برای فروش کره بادام آن را تحویل خریداران عمده کره بادام زمینی می کند.

افرادی که در حیطه خرید و فروش بادام زمینی فعالیت می کنند و به دنبال مرکز فروش بادام زمینی کره گیری هستند می توانند شرکت زرین بادام را برای معامله ای پرسود انتخاب کنند.

بادام زمینی مخصوص کره گیری

فروش بادام زمینی مخصوص کره

فروش بادام زمینی مخصوص کره مستقیم توسط زرین مغز با نمایندگی فروش برتر در اصفهان انجام می شود جزشرکت متخصص در فروش بادام زمینی می باشد .

در ایران انواع بادام زمینی عموما با غلاف راهی بازار فروش می شود و توسط کارگاه های فرآوری شده بدون غلاف و بدون پوست رویی مخصوص کره به بازار عرضه می شود .

بادام زمینی هایی که مخصوص کره می باشد عبارتند از :

  • دارای طعم خوب و بدون پوست باشد .
  • اندازه مناسب و روغن کافی داشته باشد .
  • کیفیت بالا و درصد خرابی کم در بادام زمینی باشد .

بادام زمینی مخصوص کره بسیار پرطرفدار و پرخاصیت بوده و با وجود استقبال افراد مراکز فروش بسیاری به وجود آمده که مردم بتوانند خیلی راحت بادام زمینی مخصوص کره را تهیه کنند .

قطعا تا اینجا با سختی های تولید بادام زمینی مخصوص کره شده اید ، بنابراین برای تهیه و اطلاع از قیمت بادام زمینی کره گیری ایرانی با سایت زرین مغز در ارتباط باشید .

صادرات بدون ریسک بادام زمینی کره گیری به آلمان

صادرات بدون ریسک بادام زمینی کره گیری به آلمان همان بادام زمینی روغنی است که زرین مغز در این امر فعال بوده و مرغوب ترین نوع را در بسته بندی های بین المللی صادر می کند .

آلمان از متقاضیان همیشگی بادام زمینی ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد است ، صادرات عمده این محصول از طریق گمرک بندر انزلی انجام می گردد .

صادر کردن بادام زمینی کره گیری علاوه بر فعالیت های اقتصادی به چرخه اقتصاد کشور کمک شایانی می کند .در بین مردم آلمان و سایر نقاط جهان این دانه روغنی پر مغذی طرفداران بسیاری دارد زیرا بهترین بادام زمینی در ایران وجود دارد .

مراکز فروش خشکبار ایرانی هر ساله با قرار دادن بادام زمینی مرغوب به بازرگانان باعث می شود هر ساله این چرخه تکرار شود و سود خوبی برای هر دو طرف عاید می شود .

در واقع این نوع بادام زمینی فرآوری شده و برای تولید کره بادام زمینی مناسب است ، کشورهای اروپایی از طرفداران پروپاقرص بادام و کره بادام زمینی هستند و علاوه بر طعم لذیذ ، خاصیت فراوانی به همراه دارد .

بادام زمینی کره گیری در بسته بندی ها به این روش انجام می شود :

شرکت های بازرگانی خبره در این کار بادام زمینی مرغوب روغنی را از کشاورزان زبده خریداری می کنند و به کارخانه برده ، پس از سورت گیری و پوست کنی بادام پوسته رویی قرمز رنگ را جدا کرده پس از دو آتیشه کردن بسته بندی کرده و راهی بازار صادرات می کنند .شرکت زرین مغز از تامین کنندگان بادام زمینی کره گیری با کیفیت جهت تولید کره بادام زمینی می باشد .

مرکز پسته رفسنجان 09120774128

از تولید تا صادرات پسته ایرانی

پسته ایرانی از با کیفیت ترین محصولات شناخته شده در دنیا می باشد توجه به کشت و سپس تولید تا صادرات پسته ایرانی می تواند تاثیر مطلوبی در تجارت این محصول ایرانی ایفا کند .

در کشورمان ایران انواع پسته کشت و تولید می شود که هر کدام  از بسته ها به ویژگی هایی که دارد کاربرد تجاری متفاوتی دارند

انواع پسته تولید شده در ایران شامل

  • پسته اکبری
  • پسته احمد اقایی
  • پسته کله قوچی
  • پسته فندقی

از پسته برای تولید کره پسته و مواد خوراکی گوناگون در صنعت غذایی استفاده می شود

پسته ایران به کشورهای عربی و ترکیه صادر می شود همچنین صادرات پسته به مسکو نیز چند سالی است روند افزایشی زیادی داشته است

شرکت زرین مغز در تولید وصادارات پسته و سایر عوامل تجاری نظیر پخش و فروش  ان عملکرد قابل توجهی دارد

(مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام زمینی کره گیری)

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام زمینی روکش دار | از تولید تا صادرات بادام

در شرکت زرین فروش عمده بادام زمینی روکش دار از مرحله تولید تا صادرات بادام …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل