خانه / آجیل مخلوط شور / فروش اینترنتی بادام درختی

فروش اینترنتی بادام درختی

مدتیست که فروش اینترنتی بادام رونق زیادی گرفته است . هرچند فروش بادام در خشکبار فروش ها و آجیل فروش ها همیشه رونق داشته است. اما سایت ها و اپلیکیشن ها به فروش بادام نیز می پردازند و این کار را برای مصرف کننده بسیار آسان کرده است.

تامین کننده اصلی بادام شیرین در بازار

برای رسیدن به تامین کننده اصلی بادام شیرین در بازار ، باید به سراغ مرکز و نقطه متمرکز در تولید بادام برویم. بخش های مرکزی و در استان چهارمحال بختیاری ، همدان، فارس و آذربایجان شرقی تامین کننده اصلی بادام شیرین در بازار هستند. محبوبیت بادام شیرین در بین محصولات خشک و مغذیجات سبد آجیل در بازار موجب رواج خرید فروش و صادرات بادام شده است.

بادام از تولیدات خشکباری محسوب می شود که در در سراسر سال و در بخش های مختلف کشورمان به بار می نشیند. تولید بادام شیرین در ایران از مارک و برند معتبری بهره مند می باشد.
بادام درختی به صورت کلی دارای دو طعم شیرین و تلخ می باشد که بادام شیرین کاربرد و مزایای مصرف و خرید فروش متنوعی در بازار دارد. بادام شیرین از درختی با گل های صورتی تولید می شود.

ایران توانسته است در زمینه صادرات بادام شیرین ایرانی نیز گام های موفقیت آمیزی بردارد و در صنعت صادرات غیرنفتی ارزآوری مناسبی داشته باشد.

تفاوت مصرف و کاربرد بادام تلخ و شیرین به ویژگی های این دو بادام مربوط می شود به عنوان نمونه بادام شیرین با طعم دلچسب و مطبوع خود جایگاهی در آجیل ایرانی پیدا کرده است و بادام شیرین خام یا بوداده و یا نمکی نیز مصرف می شود.

اما بادام تلخ ایرانی به خاطر تلخی آن غالبا در صنعت آرایشی و بهداشتی به کار گرفته می شود و همچنین به واسطه روغن فراوانی که دارد در روغن گیری و یا به صورت پودر شده و خلال استفاده می شود.

ارتباط بی واسطه با تامین کننده اصلی بادام شیرین در بازار موجب خرید مقرون بصرفه و با ارزش اقتصادی و برخورداری از بادام با کیفیت می گردد.

بازار بادام ایران 09120774128 خرید و فروش بادام

اگر مایل به خرید و فروش بادام در تناژ بالا هستید شرکت زرین بادام می‌تواند در این زمینه بهترین کمک کار شما باشد. خرید بادام به صورت عمده در بسیاری از شرکت‌ها در جریان است اما شرکت زرین بادام یک تفاوت عمده بابرخی شرکت‌های دیگر دارد .

شرکت زرین مغز خود تولید کننده بادام است و به صورت مستقیم با کشاورزانی در ارتباط است که خود تولید کننده هستند و همین باعث می‌شود که کیفیت محصول شرکت زرین مغز و قیمت آن با مکان های دیگر متفاوت باشد.
در زمانی که خرید و فروش مغز بادام و بادام رونق زیادی دارد شرکت زرین بادام نیز در این زمینه بسیار فعال تر می شود . مثلا در ایام عید ، شب یلدا و دیگر ایام مناسبتی شاد فروش مغز بادام و بادام باپوست بسیار رونق می‌گیرد.

فروش عمده بادام شب عید شرکت زرین 09120774128خرید اینترنتی بادام درختی

در زمانی که همه خرید ها می توانند از طریق اینترنت انجام گیرد خرید اینترنتی بادام درختی نیز رونق فراوانی می گیرد. امروزه اینترنت بستری است که می‌توان بسیاری از فعالیت های که در گذشته در فضای واقعی انجام می‌شد را در این بستر انجام داد با هزینه کمتر و صرف وقت بسیار کمتر و بازدهی بسیار بیشتر.
شرکت زرین بادام اینترنت را یک فرصت می داند و بسیاری از مشتریان از طریق اینترنت ما را پیدا می‌کنند و با ما تماس می‌گیرند. شما نیز میتوانید با مدیر فروش شرکت ما تماس بگیرید و خرید  بادام را انجام دهید.

* مزایای خرید اینترنتی بادام از شرکت زرین بادام:

  • صرف وقت بسیار کم
  • پرداختن به فعالیت های دیگر خود
  • حذف بسیاری از هزینه های خرید حضوری

بادام آجیلی عید شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

نمایندگی پخش بادام درختی ارگانیک

آیا با نمایندگی پخش بادام درختی ارگانیک آشنایی دارید؟

مقوی و اثربخش بودن بادام در تغذیه و سلامتی موجب شده از انواع و اقسام بادام به شکل ها و طعم های مختلف در برنامه غذایی ما بهره گرفته شود. پودر بادام درجه یک نیز محصولی است که از بادام های خالص و با کیفیت تامین و تولید می شود.

از بادام درختی ارگانیک به صورت بو داده و برشته، خام و طعم دار شده و یا پس از فراوری به صورت پودر بادام و خلال بادام نیز استفاده می شود.

بادام ارگانیک در مزارع و باغات اصلاح شده و به صورت کاملا مکانیزه و پیشرفته و زیر نظر متخصصین و افراد آگاه به کشت ارگانیک تولید می شود شرایط ارگانیزه بستر ویژه ای برای تولید بادام است که در آن از سموم و آفت کش های شیمیایی خبری نیست و بادام در نهایت اصالت و بکر بودن به بار می نشیند و ناخالصی ها و آلودگی های محیطی به این بادام سرایت نمی کند.

مغز بادام را با وسایل و یا دستگاه های خاص به پودر تبدیل می کنند و از ان برای تزیین شیرینی ها و کیک ها و مزه دار کردن برخی از خوراکی های سنتی ایرانی مثل حلوا و کاچی استفاده کرد.

از نظر قیمت نیز پودر بادامی که ارگانیک باشد قیمت بالاتر در خرید دارد.

شرکت زرین مغز، به عنوان یکی از چندین نمایندگی پخش بادام درختی ارگانیک این محصول را به صورت عمده و با کیفیت برتر از فروشندگان و تولیدکنندگان اصلی بادام خریداری کرده و نسبت به پخش و عرضه بادام اقدام می نماید.

فروش اینترنتی بادام مامایی

یکی از سیستم های به روز و مدرن دنیای اقتصاد و تجارت در محصولات کشاورزی، فروش اینترنتی بادام مامایی می باشد. ایجاد مبادی فروش به صورت اینترنتی در شرایط فعلی و با شیوع همه گیری کویید 19 رونق و نقش موثری در افزایش فروش بادام مامایی گرفت.

اما در بسیاری از کسب و کارهای سنتی در حوزه فروش بادام از فرصت و مزیت فروش اینترنتی محروم ماندند و نتوانستند از محدودیت های اقتصادی به عنوان فرصتی سوداور برای فروش بادام مامایی بهره بگیرند.بادام مامایی غالبا به صورت مغز شده به فروش می رسد و برای صادرات به کشورهای مانند هند، امارات، روسیه ، ترکیه ، کویت ، قطر فرستاده می شود.

علاوه بر افزایش دامنه فروش داخلی بادام می توان با فروش اینترنتی می توان به  رشد و توسعه صادرات بادام نیز رنگ واقعیت بخشید.

شرکت بازرگانی و آجیل و خشکبار زمانی می تواند در کسب و کار خود موفق عمل کند که از فروش اینترنتی بادام مامایی نیز برخوردار باشد.

فروش مغز بادام

شرکت زرین مغز علاوه بر فروش بادام در فروش مغز بادام نیز تسلط بالایی دارد . شما هر گونه مغز بادامی که متقاضی باشید می توانیداز شرکت زرین مغز آن را خرید نمایید. اگر مایل به خرید و فروش مغز بادام هستید کافیست با مدیر فروش ما تماس بگیرید و آن را به شرکت سفارش دهید.

*برای صادر کنندگان عمده ، مغز بادام بهتر است یا بادام با پوست؟

برای خریداران داخلی تفاوتی میان خرید مغز بادام و بادام با پوست وجود ندارد بلکه باید به متقاضیان خود نگاه کنند و ببینند آیا تقاضای آنها مغز بادام است یا بادام با پوست.
اما برای صادرکنندگان بادام این ماجرا متفاوت است . به نظر می آید صادرات بادام با پوست کمی غیرعاقلانه باشد چراکه صادرات بادام با پوست دارای هزینه‌های بیشتری است و پس از صادرات باید به شکستن ، جداسازی ، پاک کردن و سورتینگ نیز پرداخته شود. و این باعث هزینه های بسیار و صرف وقت بسیار زیادی می شود .

قیمت مغز بادام درختی خام 09120774128

کار عاقلانه برای صادرکنندگان بادام این است که مغز بادام را صادر نمایند .

صادرات پودر بادام درختی

فراورده های بادام به حدی وسیع و مختلف است که می توان در کنار استفاده از بادام، از صادرات پودر بادام درختی نیز به منافع سودآوری در این عرصه رسید. پودر بادام را می توان هم از بادام تلخ و شیرین و هم از بادام زمینی تولید کرد.

پودر بادام درختی در حجم بالا به کشورهای خارجی مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه و برخی کشورهای آسیایی صادر می شود. در ایران پودر بادام درختی با تنوع در کیفیت و درجه بندی های متفاوت تولید می شود و در کارخانجات به وسیله روش های مخصوص با سایز و اندازه های گوناگون بسته بندی می شود.

دقت در بسته بندی پودر بادام و قیمت گذاری مشخص پودر آن عامل موثری در گسترش صادرات پودر بادام درختی به شمار می آید.

قیمت آجیل مخلوط شور صادراتی

قیمت آجیل مخلوط شور صادراتی به عوامل و فاکتورهایی نظیر وزن و بسته بندی آجیل و یا کیفیت آجیل مربوط می شود.

آجیل مخلوط  که ترکیبی از انواع مغزها می باشد برای تغذیه و سلامت کودکان و سالمندان سرشار از خواص و منافع است. این آجیل که برای ورزشکاران و افرادی که به فکر تناسب اندام خود هستند بسیار توصیه می شود از گردو، بادام، پسته و بادام زمینی و فندق تهیه می شود. به مجموعه ذکر شده میوه جات خشک نیز اضافه می شود که نیاز سلول های بدن را در تامین ویتامین و ها و مواد مغذی پاسخ دهد.

در قیمت گذاری آجیل مخلوط حواشی بازار و نوسان های آن و تحریم ها نیز به اندازه خود در بالا پایین رفتن قیمت ها اثر گذار هستند.

برای اطلاع از آخرین قیمت آجیل مخلوط شور صادراتی با مجموعه زرین مغز و مشاوران فروش شرکت در تماس باشید تا ضمن ارائه راهنمایی ها و مشاوره های مفید، از تجارب صادراتی شرکت نیز بهره مند گردید.

مرکز خرید فروش و صادرات پودر بادام درختی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر بادام درختی عمده

اگر به دنبال اطلاعاتی پیرامون قیمت پودر بادام درختی عمده هستید شما را به خواندن …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل