خانه / بادام ایران / لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین 09120774128

لیست قیمت مغز بادام ایرانی را به دو طریق می توان کسب نمود:

 • ۱- درگاه های اینترنتی شرکت زرین
 • ۲- نمایندگی شرکت در مناطق کشت محصول

اما امروز دنیا دنیای سرعت و ترقی است. هزاران تن بادام شیرین درختی و زمینی با یک انتخاب و ارسال در بازار جهانی جا به جا می شود و خرید و فروش عمده بادام درختی صورت می پذیرد.

بادام درختی انواع گوناگونی دارد که می تواند با سلیقه و سطح درآمد قشرهای مختلف جامعه هماهنگ شود.

خریداران داخلی و خارجی برای اطلاع از قیمت انواع بادام درختی و زمینی می توانند به نمایندگی شرکت زرین و یا سایت شرکت مراجعه نمایند و با رضایت دکمه انتخاب و خرید را تایید کنند.

انواع مغز بادام ایرانی

پخش انواع بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

انواع مغز بادام ایرانی در بازار خرید و فروش بادام از بازار پسندی شایانی برخوردار است.

در ایران چندین نوع بادام کشت می شود ولی به طور کلی دو نوع بادام در ایران شناخته شده است :

 • ۱- بادام درختی
 • ۲- بادام زمینی

بادام زمینی بیشتر در مناطق شمالی کشور مثل شهرهای آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان کشت می شود و شرکت زرین در زمینه تولید، خرید و فروش عمده بادام زمینی فعالیتی چشمگیر دارد.

بادام درختی بر عکس نوع زمینی آن در بسیاری از شهرهای ایران قابل کشت است .

بادام های درختی نیز دو نوع کلی دارند :

 • ۱- بادام پوست کاغذی
 • ۲- بادام های دارای پوست سفت که به بادام سنگی معروف هستند.

ما جهت فروش داخلی بادام، بار مورد نیاز خشکبار فروشان ، آجیل فروشان ، شیرینی پزی ها و جهت فروش خارجی بادام صادرکنندگان عمده بادام درختی شیرین را به صورت کلی و جزئی در طول سال با قیمتی متعادل تامین می کنیم.

قیمت بادام خام ایرانی با پوست در سال 1400

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین 09120774128

قیمت بادام خام ایرانی با پوست در سال ۹۹ در چرخه بازار اقتصاد ایران تقاوت زیادی نکرده است. زیرا باغات بادام مرغوب کشور در سال ۹۸ دچار سرما زدگی و کم شدن تناژ بادام شیرین درختی توسط تولید کنددگان شده بود؛ اکنون باید منتظر ماند تا تولید سال ۹۹ بیرون بیاید و روی میز معاملات قرار داد.

اما به طور کلی از بازار بادام اسامی بادام ایرانی به قرار زیر است:

 • ۱- بادام سنگی
 • ۲- بادام مامایی
 • ۳- بادام ربیع
 • ۴- بادام شاهرودی
 • ۵- بادام کاغذی

لیست قیمت مغز بادام شیرین خام ایرانی در سال 1400

قیمت بادام 09120774128

لیست قیمت مغز بادام شیرین خام ایرانی در سال 1400 با نرخ مطلوبی رو به رو است که میتوانید از مدیر فروش درخواست نمایید.

بادام ایرانی به طور کل یکی از بادامهای مرغوب و کم یاب در دنیای صادرات و خرید و فروش بادام شیرین است.

بادام کشور ایران با توجه به آب و هوای معتدل کوهستانی و خاک رسی شنی پرورش یافته در آن از درصد بالایی چربی مفید و مغزی یک دست با شیرینی بالا و دلنشین چشم و دل هر خریدار داخلی و یا خارجی را سیر نموده است.

ارقام مختلفی که با زحمت زیاد به دست کشاورزان که سال های سال از نهال درخت بادام چون کودکی مراقبت نموده و درخت پر بار و بر بادام را پرورش داده است.

درخت بادام عمری مفید ۴۰ تا ۵۰ ساله دارد. در این سالها چون فرشته ای از طرف خدا به برگ و بار می نشیند و شکوفه های مروارید وار آن بر شاخه های خشک رویانده می شود. از زمان شکوفایی غنچه درخت بادام تا برداشت حدود پنج تا شش ماه زمان لازم است تا شیرینی مغز قهوهای رنگش کام هر انسانی را به تحسین وا دارد.

 • بیشتر صادرات عمده بادام شیرین به صورت مغز بادام صورت می گیرد و بیشترین ارز آوری هم مربوط به صادرات مغز بادام مامایی است.
 • فعالان در زمینه تجارت و صادرات بادام درختی می توانند با شرکت زرین تماس حاصل نمایند و ضمن دریافت قیمت بادام و قیمت مغز بادام و خرید عمده بادام، درخواست نمایند و از محسنات شرکت زرین بهرمند گردند.

ولی در کل قیمت مغز بادام خام ایرانی ، قیمت مغز بادام مامایی، قیمت مغز بادام ربیع، قیمت مغز بادام سنگی و قیمت مغز بادام ایرانی بستگی به نوع بادام و کیفیت مغز دارد. هر چه مغز بادام درشت تر باشد قیمت آن نیز نسبت به نوع مشابه خود بیشتر و مشتری صادراتی آن افزایش می یابد.

فروش عمده مغز بادام درشت ایرانی در شرکت زرین

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام درشت ایرانی در شرکت زرین بادام رواج دارد.

شرکت زرین یکی از شرکت های تولید و فروش عمده بادام و مغز بادام است.

 • شرکت، علاوه بر تولیدات بادای که خود دارد بادام اولیه خود را برای فروش بادام درختی مستقیما از تولید کننده های اصلی دیگر تهیه می‌کند.
 • این نوع خرید و تهیه بار برای مشتری داخلی و خارجی در کیفیت و مرغوبیت بادام برای صادرات بادام درختی مناسب است و قیمت آن نیز کاملا متعادل و معقول می باشد.

در این میان شرکتها و دلالانی وجود دارند که می خواهد ره صد ساله را یک شبه طی کنند. بعضی از این افراد با خرید بادام نامرغوب اقدام به مخلوط نمودن مغز بادام با نوع مغز بادام مامایی درجه یک نموده و راهی بازار صادرات عمده بادام درختی می کنند.

این دسته افراد نه تنها با این کار خود حق الناس به گردن می گیرند بلکه بازار صادرات بادام مرغوب ایرانی را دچار لطمه و بد نامی می کنند.

ما به تاجران و صادر کنندگان توصیه می کنیم شرکتهای امین و معتبر مانند شرکت زرین را در زمینه تهیه مغز بادام برای صادرات انتخاب نمایند.

این شرکت ضمن اطمینان دادن به خریداران و تاجران محترم در زمینه تهیه بار مرغوب و بدون حاشیه و تهیه انواع مغز بادام در تناژ مختلف برای صادرات آمادگی دارد.

خرید عمده مغز بادام درجه یک ایرانی از کشاورزان

قیمت بادام درختی شرکت زرین 09120774128

خرید عمده مغز بادام درجه یک ایرانی از کشاورزان داری حسنهایی است :

 • ۱- بادام درجه یک با قیمتی مناسب در سبد ارائه شرکت به مشتریان فراهم می شود.
 • ۲- دست واسطه ها قطع و سود اصلی عاید کشاورزان این تولید کنندگان اصلی بادام درختی می گردد.

در پروسه تولید بادام و عرضه آن به مشتری متاسفانه دست های زیادی وجود دارد که برخی امین و رو راست نیستند. موارد بسیاری را شاهد بوده ایم که قیمت واقعی خرید بادام شیرین را در اختیار تولید کننده و یا همان کشاورز قرار نمی دهند و یا در خرید و فروش مغز بادام به تاجران و فعالان در این زمینه جنسی نامرغوب و به قول معروف (قاطی) می فروشند.

شرکت زرین ضمن ارتباطی مستقیم با تولید کننده اصلی بادام درختی مرغوب را تهیه و در اختیار مشتریان داخلی و خارجی می نماید. وجود چنین شرکتهای قابل اطمینانی چون شرکت زرین امروزه لازم در زمینه تولید و خرید و فروش بادام درختی است.

در این عرصه و با وجود فراوانی باغات تولید کننده بادام درختی روز به روز نیاز به چنین شرکتهای معتبری چون شرکت زرین در میدان

 • خرید و فروش بادام
 • خرید و فروش عمده بادام مامایی
 • خرید و فروش مغز بادام
 • خرید و فروش بادام کاغذی

احساس می شود.

شرکت زرین ضمن فعالیت مفید در تمام این زمینه ها آماده ارائه قیمت مغز بادام و ارائه خدمات صادرات خشکبار به همه مشتریان عزیز می باشد.

مرکز فروش و صادرات خشکبار مغزیجات ایرانی

شرکت زرین

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی پوست کنده سفید ایرانی در ۳ نوع مختلف

فروش بادام زمینی پوست کنده سفید ایرانی در ۳ نوع مختلف در شرکت ما انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل