خانه / بادام محب / فروش ویژه بادام محب درجه یک شهرکرد

فروش ویژه بادام محب درجه یک شهرکرد

فروش ویژه بادام محب درجه یک شهرکرد از فعالیت های تجاری شرکت زرین مغز محسوب می شود.

بادام محب شهرکرد یکی از بهترین بادام های ایرانی است . به این علت شرکت زرین مغز فروش بادام شهرکرد را در راس فعالیت های تجاری خود قرار داده است . قیمت بادام محب قیمتی متعادل است .

اصلی ترین تولیدکننده بادام محب

چهارمحال بختیاری اصلی ترین تولیدکننده بادام محب به شمار می رود. ویژگی های خاص اقلیمی زمینه مساعد رشد و تولید بادام محب را که از محبوب ترین بادام های ایرانی است فراهم ساخته است.

خواص شگفت انگیز بادام محب بازار خرید فروش بادام را شکل می دهد. تاثیری که مصرف بادام محب روی پیشگیری از سرطان دارد و در از بین بردن سنگ صفرا در طب و پزشکی اثبات شده است.

بادام محب از مرغوب ترین بادام های تولیدی در ایران و بالاخص در اصفهان می باشد که آب وهوای مناسب اصفهان نیز کمک رسان و تقویت کننده رشد و تولید بادام شده است.

جالب است که بدانیم بادام محب نام های دیگری چون بادام پوست کاغذی، منقا و بادام سفید دارد که گروهی از بازاریان و تولیدکنندگان بادام محب را به این نام ها نیز شناسایی می کنند.

نکته حایزاهمیت بادام محب این است که در قیاس با بادام مامایی و سنگی میزان مغز بادام آن بیشتر است.

بررسی قیمت نیز حکایت از این دارد که قیمت بادام محب نیز منصفانه تر و مناسب تر از سایر بادام هاست و اکثر مردم در داخل کشور نیز قدرت خرید بادام محب را دارند.

مرکز خرید بادام درختی تازه

بادام درختی در مجموعه آجیل ایرانی جایگاه ویژه ای دارد که در غالب مهمانی ها و تشریفات نیز استفاده می شود. امتیازات غذایی و سلامتی بخش بادام سبب می شود در اولویت های تجاری و بازاری قرار گیرد و از فواید آن بهره مند گردند.

کاربرد دیگر بادام در شیرینی پزی و قنادی ها و یا تهیه کیک ها و یا دسرهای سنتی مثل شله زرد به صورت خلال بادام زمینه ساز رواج خرید فروش بیشتر بادام شده است.

بادام درختی تازه را از تولیدکنندگان اصلی بادام یا در مرکز پخش و فروش بادام می توان تامین کرد. بادام درختی تازه به صورت با پوست عرضه می گردد و به فروش می رسد .

توصیه به خرید بادام تازه می تواند به سلامتی نیز اثرات مفیدی ببخشید چرا که بادام تازه ملین است و از خشکی مزاج و یبوست پرهیز می کند. درمان زخم روده ها و اسهال و مثانه سفارش می شود با بادام تازه عملی شود. بادام برای رفع سرفه و تنگی نفس و ناراحتی حنجره بسیار موثر می باشد.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین مرکز خرید بادام درختی تازه می کوشد بهترین محصول را از تولیدکنندگان برتر تامین کند.

فروش بادام محب درجه یک شرکت زرین بادام 09120774128

 خریدار بادام ایرانی در بازارهای جهانی

تاثیرات معجزه اسای مصرف بادام در سلامتی و صنعت موجب گرایش خریداران و تجار خارجی به سوی بادام ایرانی شده است. جایگاه پنجمی ایران در تولید بادام در دنیا بسیاری از کشورها را به فکر انجام معاملات بیشتر با ایران در زمینه بادام متمایل ساخته است.

بادام ایرانی به 26 کشور جهان صادر می شود. ترکیه، همسایگان عربی و هند و آلمان به دنبال کیفیت برتر بادام ایران هستند. اما اصلی ترین تجارت اقتصادی بادام ایران با کشور هندوستان انجام می شود. بادام هایی که به عنوان بادام ایرانی به کشورهای دیگر صادر می شود از ارقام سنگی، مامایی و پوست کاغذی می باشند.

اخیرا کشورهای اروپایی به صورت مستقیم و غیرمستقیم خواهان خرید و صادرات بادام ایرانی هستند . بازارهای اروپایی در پی خرید بادام ایرانی می باشند که به سبب رونق تقاضا و افزایش فروش و صادرات بادام شده است.

تنها عاملی که در همین سال های اخیر به عنوان سدی مقاوم در کنار سایر عوامل خودنمایی می کند، محدودیت های تحریمی است که امید است با اتخاذ سیاست های تدبیری و مدیریتی این موانع کنار زده شوند.

تغییرات جوی و فروش بادام ایرانی

تغییرات آب و هوایی برروی محصول تولیدی اثرات گوناگونی دارد . گاهی شکوفه های درخت بادام زود هنگام باز می شوند و در میانه زمستان و با بارش برف، شکوفه ها دچار تلفات می شوند و می ریزند.

این عامل تولید بالا و حداکثری بادام را با خسارت فراوانی روبه رو می سازد. این شرایط غالبا در استان چهارمحال بختیاری پیش می آید و به بادام ایرانی که در این منطقه معروف و سرشناس است آسیب زیادی می رساند.

روال سرمازدگی در هرسال منجر به کاهش فروش بادام ایرانی و صادرات می شود.

تغییرات جوی روی فروش بادام اثرات مخربی دارد چرا که هرساله با فرارسیدن توده های هوای سرد نگرانی و اشفتگی خاطر کشاورزان و باغداران بادام شدت می یابد و آن ها می ترسند که بادام تولیدی باز امسال دچار خسران و ضرر شود.

فروش ویژه بادام محب درجه یک عمده

شما می توانید هر آنچه سفارش خرید و صادرات و فروش ویژه بادام محب دارید را به شرکت زرین مغز اعلام نمایید و در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد . بادام محب در شرکت ما به وفور یافت می شود . تولید کنندگان عمده بادام محب به ما اعتماد دارند . به همین خاطر شما بادام محب خود را از شرکتی می گیرید که مستقیما با تولید کننده اصلی در تعامل است .

پس از فرصت فروش ویژه بادام محب بهره، بابت کیفیت و قیمت مطمئن باشید .

قیمت بادام محب شهرکرد

قیمت بادام محب شهرکرد متناسب با درامد مصرف کننده است . در مقایسه با بادام مامایی و ربیع بسیار پایین تر است ومی توان روی خرید عمده آن با قیمت متعادل و منصفانه سرمایه گذاری کرد . البته بادام محب مثل همه محصولات دیگر سایز ریز و درشت دارد و همین در میزان قیمت آن نیز تاثیرگذار است .

جهت استعلام قیمت با مدیر شرکت تماس بگیرید . 

شیوه های افزایش صادرات بادام

اگر به عنوان تاجر بادام به دنبال راهکار و شیوه های افزایش صادرات بادام مطالب زیر را از دست ندهید:

بررسی ها نشان می دهد عدم تناسب بین تولید بادام و صادرات در ایران همواره وجود داشته است. در حالی که کشورهایی مانند فرانسه و آلمان با وجود تولید ناکافی بادام در زمره صادرکنندگان اصلی بادام در دنیا به حساب می آیند.

چنانچه ضعف و ناکارآمدی در برنامه ریزی صادرات بادام ایران به خوبی مرتفع شود می توان به افزایش صادرات بادام امیدوار شد. علاوه بر این عدم برقراری تعاملات تجاری با خریداران عمده در کشورهای اروپایی و یا گران بودن هزینه های توسعه بازاریابی بین المللی و حتی حاشیه های سیاسی و گمرکی نیز مانع افزایش صادرات بادام به کشورهای دیگر می شود.

چنانچه به نقش صادرکنندگان بازاری بادام توجه و اهمیت لازم داده شود صادرات بادام با افزایش چشمگیری نیز روبه رو خواهد شد. همچنین دقت در نحوه قیمت گذاری بادام نیز عامل موثری در این مورد خواهد بود.

فروش ویژه بادام محب درجه یک شهرکرد

صادرات بادام محب

صادرات بادام محب سود زیادی دارد زیرا بادام محب واقعا یک محصول دوسداشتنی است. هم فروش داخلی آن عالی است و هم مشتریان زیادی در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی دارد. از جمله کشورهایی که علاقمند به خرید بادام محب ایرانی هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • روسیه
  • دبی
  • ترکیه
  • عراق
  • ارمنستان
  • پاکستان
  • آلمان

اگر مایل به صادرات این بادام دوسداشتنی هستید با ما تماس بگیرید .

قیمت روزانه مغز پسته کال صادراتی

مغز پسته کال از جمله اقلامی است که در عرصه صادرات غیرنفتی بسیار پربار و ارزشمند می باشد. ارزآوری پسته کال قابل اطمینان است و میزان مرغوبیت و رنگ سبز درخشان آن مشتریان و طرفداران زیادی را به خود جذب می نماید.

از نظر اقتصادی ارزش ریالی پسته کال گران ترین نوع پسته محسوب می شود. در مرداد و شهریور برداشت می شود و برای مراحل بعدی آن برنامه ریزی موثری لازم است.

صادرکنندگانی که به دنبال تامین بار پسته کال صادراتی هستند با شرکت زرین مغز در تماس باشند تا ضمن استعلام قیمت روزانه مغز پسته کال صادراتی ،نسبت به آشنایی با انواع مغزها اطلاعات مفیدی کسب کنند.

مرکز پخش و فروش و صادرات بادام محب؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فروش بادام محب آجیلی عیدانه

در ایام عید و شب یلدا فروش بادام محب رونق زیادی برای خشکبار فروشان و …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل