خانه / بادام ایران / فروش مغز بادام کوهی ایران

فروش مغز بادام کوهی ایران

فروش مغز بادام کوهی ایران مدتی است که در بازار داخل و خارج رونق گرفته است. تجار زیادی به دنبال مغز بادام کوهی جهت شیرین سازی و فروش آن به متقاضیان هستند.

بادام کوهی ایران چه ویژگی هایی دارد؟

بادام کوهی ایران به بادام الوک معروف است و از بهترین بادام های کوهی موجود در دنیاست. ریشه درخت بادام کوهی آنقدر قوی است که رکورد مقاومت در برابر شرایط نامساعد را به خود اختصاص داده است. طبیعی است که هر محصولی که درختش مقاوم باشد، میوه اش هم کیفیت بالایی دارد و بادام کوهی ایران این خاصیت را در خود جای داده است.فروش مغز بادام کوهی ایران

مغز بادام کوهی چه ویژگی هایی دارد؟

در جهان امروز، به دلیل گسترش اطلاعات عمومی در بین مردم، کمتر کسی پیدا می شود که از خواص انواع بادام ها چیزی نداند. با استفاده از بادام ها می توان از خواص آن بهره مند شد. بطور مثال استفاده از بادام باعث ترمیم و روشن شدن پوست می شود . با خوردن تنها چند عدد از آن احساس سیری کرده و این نشان دهنده بالا بودن سطح فیبر موجود در آن است و برای کسانی که رژیم غذایی دارند بهترین گزینه به حساب می آید. مغز بادام تلخ شیرین شده همانند مغز بادام تلخ کوهی نیز خواص متعددی دارد . بعد از شیرین شدن این محصول نیز می توان از خواص آن بهره مند شد.

فروش مغز بادام کوهی ایرانعلاوه بر مغز بادام تلخ و مغز بادام شیرین شده، مغز بادام مامایی، مغز بادام محب، مغز بادام سنگی،  مغز بادام منقا از محصولات اراِئه شده شرکت زرین بادام سامان می باشد. این شرکت، محصول مذکور را به متقاضیان، در اسرع وقت به فروش می رساند. هر محصولی هرچه تازه تر باشد، خواصش نیز مرغوب تر است و شرکت زرین بادام به شما این اطمینان را می دهد که محصولات تحویلی خود را از لحاظ تازگی و مرغوبیت تضمین کند.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

???

منبع :

badamiha.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت زرین بادام سامان آلموند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774128
آدرس کانال: badamiha_ir@
پست الکترونیکی: badamiha.ir@gmail.com
*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده بادام زمینی درجه یک

صادرات بادام زمینی درجه یک ایرانی به روسیه و چین

صادرات بادام زمینی به روسیه و چین همواره مورد توجه تجار بزرگ بوده است. با …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل