خانه / انواع بادام / فروش انواع بادام و مغز بادام خام ایرانی

فروش انواع بادام و مغز بادام خام ایرانی

از دیرباز فروش انواع بادام و مغز بادام خام ایرانی در بازار رونق خاصی داشته است . خریداران در ایام مختلف به خرید و فروش انواع بادام و مغز بادام مبادرت می نمایند . ما در همه سال پذیرای مشتریان عزیز جهت خرید و فروش انواع بادام هستیم.

فروش انواع بادام 09120774128
بادام ایرانی یا خارجی

چند سالی است که انواع بادام خارجی بازار خشکبار فروشان و آجیل فروشان را گرفته است. متاسفانه نگاه اولی و انتهایی برخی خریداران عمده و برخی مصرف کنندگان اصلی بادام به قیمت پایین بادام خارجی است . در حالی که بسیاری از بادام های خارجی اصلا طعمی ندارند.

فروش انواع بادام 09120774128

مقایسه ی بادام خارجی و بادام ایرانی

بادام ایرانی مزایای زیادی بر بادام خارجی دارد از جمله :

  • ارگانیک بودن بادام ایرانی و تراریخته بودن بادام خارجی
  • طعم خوب بادام ایرانی و بی طعم بودن بادام خارجی
  • چربی و روغن متناسب بادام ایرانی

قیمت مغز بادام درختی خام

قیمت مغز بادام درختی خام را قیمت بادام درختی خام تعیین می کند. البته رنگ و طعم نیز در میزان قیمت بادام تاثیر زیادی دارد. معمولاً بادام سنگی پایین ترین قیمت را دارد و بادام مامایی بالاترین قیمت را در میان بادام های ایرانی دارا هستند . قیمت بادام ایرانی نسبت به کیفیت و طعمی که دارد واقعاً متناسبتر و به صرفه تر است. جهت استعلام قیمت روز بادام و سفارش خرید عمده برای داخل و صادرات با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

فروش انواع بادام 09120774128

مرکز خرید و فروش انواع بادام

بسیاری از خریداران عمده بادام به دنبال مرکز خرید بادام هستند. مرکز خرید انواع بادام قاعدتاً باید همیشه دارای انواع بادام برای مشتریان خود باشد و قیمت انواع بادام را به نحو منصفانه تعیین نماید.

شرکت زرین بادام مرکز خرید انواع بادام ایرانی است که هم تولیدکننده بادام است و هم فروشنده بادام و هم در زمینه صادرات بادام فعالیت دارد.

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی شرکت زرین بادام 09120774128

خرید اینترنتی بادام

به جای خرید حضوری بادام می توانید به خرید اینترنتی بادام مبادرت ورزید . قطعاً اعتماد در زمینه خرید اینترنتی بادام حرف اول را می زند . اما این را بدانید که مدت زیادی است که فروش بادام و خریدهای اینترنتی جای خرید حضوری را گرفته است و به مرور تمام خرید ها اینترنتی می شوند . شرکت زرین بادام علاوه بر فروش حضوری بادام به نحو اینترنتی نیز فروش های خود را انجام می دهد .

شما می توانید در دفتر شرکت حضور پیدا کنید و به شکل حضوری بار خود را دریافت و مبلغ را پرداخت نماید اما با صرف هزینه کمتر و صرف وقتی ناچیز همین کار را به نحو کامل انجام دهید. انتخاب با شماست.

منبع : سایت زرین بادام www.zarinbadam

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر بادام درختی عمده

اگر به دنبال اطلاعاتی پیرامون قیمت پودر بادام درختی عمده هستید شما را به خواندن …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل