خانه / انواع بادام / مرکز پخش عمده بادام کاغذی درجه یک ایرانی

مرکز پخش عمده بادام کاغذی درجه یک ایرانی

شرکت ما مرکز پخش عمده بادام کاغذی درجه یک ایرانی و مرکز پخش بادام درختی و زمینی و کوهی است.

بادام کاغذی یکی از بادام هایی است که مغز صددرصد شیرین دارد. این شرکت بهترین نمونه بادام کاغذی که دارای:

 • مغزی درشت
 • عاری از تلخی
 • پوستی نازک

را انتخاب و برای خرید و فروش بادام کاغذی به روی میز خرید و فروش بادام خود قرار داده است.

شرکت زرین مغز در تمام زمینه های مرتبط با بادام درختی و زمینی و کوهی هم  فعالیت دارد و برای همکاری با انواع مشاغل برای خرید و فروش و پخش انواع بادام درختی و زمینی و کوهی و صادرات آن اماده است.

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

تولید بادام پوست کاغذی در ایران

تولید بادام پوست کاغذی در ایران جایگاه خاصی دارد و یکی از مزایای این بادام در  این است که پوست چوبی آن، محافظت از مغز بادام را به خوبی به عهده دارد و با فشار انگشت راحت جدا می شود و به دلیل همین راحتی باز شدن و رسیدن به مغز بادام پوست کاغذی نام گرفته است. نام دیگر بادام کاغذی بادام منقا می باشد.

بادام کاغذی به صورت شور و بوداده  و یا خام در سبد آجیل خشکبار به فروش می رسد. در بیان خواص معجزه وار بادام کاغذی باید به غنی بودن از ویتامین های گروه ای اشاره کرد که به حفظ رطوبت و شادابی پوست کمک می رساند.

بادام ترکیب شده با شیر می تواند در رفع تشنگی بسیار موثر باشد و برای افرادی که اداب مذهبی و روزه داری دارند بسیار مفید است و توصیه می باشد.

بادام پوست کاغذی با پوست نازک و شکننده طرفدار و مصرف کننده زیادی دارد.
قیمت بادام کاغذی نسبت به مغز بادام مناسب تر می باشد و در بازار بهتر مبادله و خرید و فروش می شود.

بادام کاغذی بر حسب انواع و درجه های مختلف رده بندی می شود و با قیمت های متفاوتی در بازار فروش بادام کاغذی عرضه می گردد.

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز پخش بادام درختی و بادام کاغذی محب

 • تمرکز شرکت روی صادرات بادام و سپس پخش عمده بادام است.

بادام درختی مقاوم نسبت به کم آبی است. با خاک رسی شنی دوستی می گزیند اما گل های ظریفش تحمل دمای منفی ۴ درجه را ندارند. زمان رشد تا بار دهی درخت بادام ۵ سال است. عمر اقتصادی با بیش از چهل تا پنجاه ساله دارد.

 • ایران بعد از کشورهای زیر پنجمین کشور اصلی تولید کننده بادام در جهان است:
 1. ۱-آمریکا
 2. ۲- اسپانیا
 3. ۳- سوریه
 4. ۴- ایتالیا
شرکت زرین بادام با اتکا به سالها تجربه مدیرانش در تولید ، فراوری و فروش :

 • بادام کاغذی
 • بادام مامایی
 • بادام ربیع
 • بادام شاهرودی
 • بادام سنگی

و انواع دیگر بادام درختی و زمینی و کوهی توان تامین سفارشات عمده شما جهت خرید و فروش بادام درختی و صادرات بادام در داخل و خارج از کشور را دارد.

خریداران محترم می توانند با مدیر فروش شرکت تماس بگیرند و از مشاوره و مذاکره در زمینه فروش بادام کاغذی و سایر بادام ها بهره مند شوند.

خدمت به چرخه اقتصاد کشور ایران و ایجاد اشتغال زایی افتخار شرکت زرین است.

 • شرکت زرین برای سرمایه گذاران و تجار خارجی نیز برنامه های ویژه ای دارد. شرکت تامین بادام داخلی در انواع گوناگون مثل:
 1. فروش عمده بادام درختی
 2. فروش عمده مغز بادام
 3. فروش عمده بادام مامایی
 4. فروش عمده بادام کاغذی
 5. فروش عمده بادام شیرین
 6. فروش عمده بادام زمینی
 7. فروش عمده بادام کوهی

و راهنمایی و تهیه بار مورد نیازشان را با کیفیت و قیمتی مناسب در چهار فصل انجام می دهد.

فروش عمده بادام کاغذی 09120774128

مرکز فروش عمده بادام کاغذی ممتاز ایرانی

 • خرید و فروش عمده بادام کاغذی از طرف صادرکنندگان داخلی و خارج می تواند سود بالایی نصیبشان کند چرا که متقاضیان بادام کاغذی از همه اقشار درامدی هستند و بادام کاغذی جزء خوراکیهای مغزی و لوکس به حساب می رود . این بادام لوکس و آسان مصرف قیمت متعادلی دارد و به راحتی می تواند در اختیار همه اقشار جامعه قرار گیرد.

در کشور ایران شرکتهای تجاری بسیاری در زمینه خرید و فروش بادام فعالیت دارند. اما لزوما همه آنها در کار خود صادق و موفق نیستند.

ما در این مطلب شرکت زرین مغز را به شما معرفی می کنیم. این شرکت با سابقه چندین ساله در زمینه تهیه و تولید بادام زمینی و درختی در انواع گوناگون بسیار موفق است.

در شرکت زرین انواع بادام ایرانی برای صادرات مغز بادام با تناژ بالا موجود است. تامین بادام کاغذی نیز در حجم زیاد در این شرکت به راحتی امکان پذیر است.

بادام مامایی اصفهان 09120774128

مرکز پخش بادام مامایی در اصفهان

مرکز پخش بادام مامایی به صورت حجم زیاد در اصفهان و شهرکرد فعالیت گسترده دارد. فروش و صادرات بادام مامایی در حجم های زیاد در داخل و خارج کشور رونق یافته است.

بادام مامایی برای مصرف خام و تامین آجیل های لوکس و تشریفاتی برگزیده می شود. در بین خشکبار بادام اصفهان شهرت بین المللی دارد و محصولی خاص و برتر به بازار عرضه می شود.

مرکز پخش بادام اصفهان از انواع بادام های تولید شده مانند بادام مامایی، ربیع و سنگی و کاغذی می باشد که بازار فروش انها با قیمت های متفاوتی روبه رو هستند. ویژگی بادام مامایی اصفهان این است که میزان مغز بالاتر از سایر بادام هاست و پوست نازکی که دارد نیاز و وجود دستگاه بادام شکن را مرتفع می سازد.

همچنین انبارداری بادام مامایی نیز راحت و بی دردسرتر می باشد. بازار فروش بادام مامایی گاهی به شکل اینترنتی نیز عرضه می شود توسعه بازاریابی دیجیتالی نیز به گسترش خرید فروش منجر می شود.

فروش بادام ایرانی شرکت زرین 09120774128

فروش عمده بادام ایرانی

فروش عمده بادام ایرانی دربرخی از فروشگاه ها با کیفیت های متفاوت صورت می گیرد تا نیاز خریداران و فروشندگان را به خوبی تامین سازند . انواع مختلف بادام وارداتی از بادام در ایران تولید و به فروش می رسد که از نظر تغذیه مقوی و لذیذ می باشد.

فروش بادام به صورت مستقیم و از باغدران و کشاورزن می تواند میزان رغبت خریداران و تاجران بادام را برای صادرات بیشتر بادام مهیا سازد. بسته بندی های فروش بادام در پاکت های 10، 20، 30، 40 کیلویی آماده می گردد.

تنوع ارقام و گونه های بادام ایرانی زمینه ساز موفقیت بیشتر تجار ایرانی و باز بودن دست آن ها برای جلب و حمایت نظر خریداران داخل و خارجی می باشد.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین مرکز فروش عمده بادام ایرانی گونه ای مرغوب و شناخته شده بادام را به قیمت منصفانه به خریداران عرضه می دارد.

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

خرید بادام درختی از مرکز پخش بادام ایران

خرید بادام درختی از مرکز پخش بادام ایران شرکت زرین به راحتی امکان پذیر است.

این شرکت با ارتباطی مستمر و موفق با تولید کنندگان اصلی بادام درختی مثل منطقه سامان در چهار محال و بختیاری، آذرشهر در تبریز، خفر و مشکان در شیراز و دیگر مناطق دارای بادام زمینه بسیاری از فعالیتهای زیر مثل:

 • صادرات بادام مامایی
 • صادرات بادام شاهرودی
 • صادرات بادام کاغذی
 • صادرات مغز بادام

را برای صادر کنندگان و تجار داخلی و خارجی فراهم نموده است.

انواع بادام درجه یک ایرانی در این شرکت موجود است. از جمله:

 • بادام مامایی
 • بادام شاهرودی
 • بادام سنگی
 • بادام کاغذی
 • بادام ربیع
  و.. .

این بادام ها در دو قالب مغز و یا با پوست چوبی که خداوند برای آن خلق نموده و چون صندوقی محافظ از خواص مغز آن نگهداری می کند را می تواند به مشتریان گرامی عرضه کند.

شرکت زرین مغز برای خریداران داخلی و خارجی در هر قالبی که چرخه کاری آنها را بچرخاند آماده همکاری است.

مشتریان گرامی می توانند ضمن خرید بادام از شرکت زرین از :

 • ارتباط سریع
 • خرید مستقیم
 • امنیت در انتخاب

بهرمند می شوند.

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز پخش عمده بادام زمینی ایرانی شرکت زرین

مرکز پخش عمده بادام زمینی ایرانی شرکت زرین مغز یکی از چندین شرکت معتبر و موفقی است که شما را در زمینه خرید و فروش بادام زمینی راهنمایی می کند.

 • این شرکت ضمن ارتباط مستقیم و مستمر که با تولید کنندگان نمونه بادام زمینی در آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان دارد بهترین نوع بادام زمینی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب برای تامین بار مورد نیاز مشتریان داخلی و خارجی را فراهم می نماید.

شرکت زرین در زمینه خرید و فروش:

 1. بادام زمینی غلافدار
 2. بادام زمینی بدون غلاف و برشته شده
 3. بادام زمینی کره گیری
 4. بادام زمینی روکشدار در ۹ طعم

موفق بوده است.

تاجرانی که در زمینه فروش عمده بادام زمینی یا صادرات عمده زمینی فعالیت دارند می توانند روی همکاری مطمئن و پر سود شرکت زرین حساب باز کنند.

مرکز پخش مغز بادام شیرین 09120774128

مرکز پخش مغز بادام شیرین

از جمله وظایف مرکز پخش مغز بادام شیرین عرضه و فروش قیمت مناسب و عمده به خریداران می باشد.

مصارف مغز بادام شیرین می توان به میان وعده و تنقله ای سالم برای رشد و نمو کودکان و نوجوانان توجه کرد که جایگزین مصرف چیپس و پفک و خوراکی های بی ارزش و ناسالم می باشد. مغز بادام شیرین در دسته آجیل و خشکبار است که به دو صورت بوداده و خام خرید فروش می شود.

ویتامین ها و مواد مغذی موجود در مغز بادام برای تقویت و نیروبخشی به سیستم بدن مفید است و برای افرادی که در سن رشدهستند توصیه می شود. طب سنتی که پیرو تغذیه سالم می باشد به خانواده ها توصیه می کند که برنامه غذایی فرزندان را با مغذیجاتی چون گردو پسته بادام تکمیل نمایند و در اصلاح سبک زندگی سالم پیشرو باشند.

در یک پژوهش ثابت شد که لحاظ کردن مغز بادام به میزان 84 گرم در برنامه غذایی می تواند تا 62 درصد کاهش وزن را نیز به دنبال داشته باشد.

بنابراین مرکز پخش مغز بادام شیرین جدا از تامین سلامتی مردم ، به رشد اقتصادی و شکوفایی بازار مغز بادام خدمت رسانی می کند .عامل موثر دیگر بر افزایش خرید و توسعه فعالیت مرکز پخش مغز بادام شیرین، نحوه قیمت مغز بادام شیرین است.

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

بازار تولید و فروش بادام زمینی درجه یک

بازار تولید و فروش بادام زمینی درجه در شهرهای آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان که از بهترین مناطق تولید کننده بادام زمینی عمده به شمار می روند، داغ است.

این بازار را شرکتهای تجاری چون شرکت زرین رونق بخشیده و چرخه کسب و کار و تولید و خرید و فروش بادام زمینی را می چرخانند.

شرکت زرین مغز یکی از بهترین نمونه های فعال در زمینه تولید بادام زمینی در برند های گوناگون است. این شرکت ضمن ارتباط مستقیم با تولید کنندگان بادام زمینی زمینه موفقیت برند های دیگر را برای خرید و فروش بادام زمینی فراهم نموده است.

 • تولید بادام زمینی با غلاف
 • تولید بادام زمینی برشته شده
 • تولید بادام زمینی سفید شده کره گیری
 • تولید بادام زمینی روکشدار
  از جمله فعالیت های شرکت زرین است که زمینه مناسبی برای خرید:
 • تجار داخلی و خارجی
 • هیپرمارکتها
 • مراکز و ارگانهای اداری
 • سالن های تفریحی ورزشی
 • شهر بازیها
  و…
  ایجاد کرده است.

صاحبان این مشاغل می توانند با خیالی آسوده بار مورد نیاز خود در تناژهای مختلف و بسته بندی های دلخواه فله چند کیلویی و یا گرمی با قیمتی مناسب و کیفیت عالی را از شرکت زرین تهیه نمایند.

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

مرکز پخش و فروش بادام کوهی

شرکت زرین علاوه بر بادام زمینی و درختی در فروش بادام کوهی و نیز بسیار فعال است.

 • بادام کوهی یک بادام کاملا ارگانیک است و بسیاری از کشورها بخصوص در اروپا به دنبال این بادام و روغن آن هستند .
  ما صادرات بادام ارگانیک کوهی به اروپا را در برنامه همیشگی خود داریم . همچنین در زمینه صادرات روغن بادام ارگانیک نیز برنامه ویژه ای داریم.

شرکت زرین مغز به عنوان مرکز پخش بادام درختی، زمینی، کوهی، پسته، گردو و فندق است و اماده همکاری جهت فروش داخلی و صادرات است.

صادرات بادام ایرانی 09120774128

صادرات انواع بادام ایرانی

بادام های ایرانی به دو نوع بادام تلخ و شیرین تقسیم می شوند. صادرات بادام در مسیر صادرات غیرنفتی پیش می رود که میزان ارزآوری اقتصادی را برای کشور گسترش دهد.

نام تجاری بادام almond می باشد که حتی چغاله بادام را نیز می توان به بازار فروش عرضه کرد.

بادام به کشورهای حوزه خلیج فارس و هند و المان ترکیه صادر می شود و کشورهای تولید کننده بادام شامل آمریکا و آفریقا و استرالیا و ایران مراکش و ایتالیا و چین می باشد.

گوناگونی بادام ایرانی فرصت مناسبی ایجاد می کند که توسعه اقتصادی و پیشرفت و شکوفایی را مهیا سازد و می توان انواع مختلف بادام ایرانی را به کشورهای دیگر صادر کرد. اما اکثریت بادام های صادراتی شامل بادام مامایی، بادام سنگی و کاغذی منقا و شاهرودی می باشد.

عمده صادرات بادام از شهرهای چهارمحال بختیاری، فارس و لرستان قزوین کرمان و کرمانشاه صورت می گیرد.

قیمت مغز پسته شکسته 09120774128

قیمت مغز پسته شکسته مخصوص شیرینی پزی

پسته لپه مغز به پسته ای می گویند که از وسط نصف شده باشد. پسته تولید شده پس از برداشت وارد کارگاه های پوست گیری خشک کن و مغز شدن می شود . در حین کار پوست گیری تلفاتی از پسته ها به بار می نشیند و دچار شکستگی و از بین رفتن مغز پسته می گردد مغز پسته لپه راهی آسیاب شده است.

از مغز لپه پسته در مصارف بستنی فروشی استفاده می شود و برای شیرینی پزی ها تهیه و در تناژ بالا به صورت کامل صادرات اجرا می شود. قیمت پسته در سال های اخیر روبه افزایش رفته است.

مغز پسته لپه سبز رنگ می باشد و برای تهیه گز و سوهان استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت مغز پسته صادراتی با شرکت زرین مغز و کارشناسان فروش آن در تماس باشید.

مرکز فروش و صادرات پسته، بادام، گردو، فندق ایرانی؛
شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته صادراتی رفسنجان

مشخصات و قیمت پسته فندقی شور

اگر شما نیز مایل به دانستن مشخصات و قیمت پسته فندقی شور هستید به شما …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل