خانه / بادام تازه / خرید بادام تازه خام

خرید بادام تازه خام

خرید بادام تازه خام از تمایلات مصرف کننده اصلی است. اما موفقیت شما در خرید بادام تازه وابسته به این است که شما از کدام شرکت بادام خود را خرید نمایید.

معرفی بام ایران به عنوان تولیدکننده اصلی بادام ایرانی

چهار محال بختیاری ظرفیت تولید سالانه 24 هزار تن بادام را داراست این موضوع زمینه ای برای تبدیل شدن این استان یعنی بام ایران به عنوان تولیدکننده اصلی بادام ایرانی شده است.

داستان صادرات و ارسال بادام از شهرکرد به صورت خام عملیاتی می شود. استفاده از موقیعت مناسب اقلیمی خاک حاصلخیر و درجه رطوبت کافی مقدمه ای برای به کارگیری استعداد محیطی در قلمرو توسعه ملی و پیشرفت اقتصادی شده است.

بام ایران شهرکرد تقریبا 42 هزار هکتار از زمین های زیرکشت خود را به تولید بادام ایرانی اختصاص داده است . کیفیت برتر بادام بن و سامان در حافظه خریداران داخلی و خارجی تثبیت شده است.

میزان پایداری و مقاومت بادام درختی در برابر افات و سرما و خشکسالی نیز تشویق کننده باغداران و تولیدکنندگان شهرکردی بادام شده تا بدون دغدغه یا با نگرانی کمتری از زیرساخت های تولید بادام استفاده کنند هم درامدزایی موثری برای خود داشته باشند هم به جایگاه صادرات بادام ایرانی کمک کنند.

طعم و مزه بی بدیل بادام بن و سامان و همچنین ظاهر و رنگ درخشان مغزبادام درختی تازه نیز بازار رقابتی بادام را به نفع تولیدات ایرانی هدایت می سازد.

قیمت بادام درختی شرکت زرین 09120774128

مشکلات تولید بادام در ایران

مهم ترین مشکلاتی که تولید کننده و باغدار بادام با آن دست و پنجه نرم می کند، کمبود و فقدان صنعت در بخش کشاورزی است که به صورت عدم سرمایه گذاری در تولید بادام ایرانی نمایان می شود.

هزینه های بالای صنعتی شدن کشاورزی سرمایه گذاران را از حضور در این میدان برحذر می دارد . اما باید به خاطر داشت که سودی که نتیجه دخالت صنایع تبدیلی در تولید بادام به دست می آید ، حایزاهمیت و قابل توجه تر می باشد.

بادام  درختی ایرانی این گنجایش را دارد که با بهره گیری صنایع تبدیلی سهم بیشتری از تولیدات خود را به صورت فراوری شده به بازارهای ایران و جهان هدایت کند.

متوقف کردن جریان خام فروشی و کم شدن واسطه ها از خواسته های به حق کشاورزان بادام است. علاوه براین گاهی کشاورزان اطلاعات و آگاهی به روز شده ای در مورد مراحل جدید کشت و تولید بادام ندارند یا با شیوه های نوین دفع افات و استفاده از سموم مناسب اطلاعات مفیدی ندارند که این موضوع را می توان از طریق ایجاد و احداث شهرک های تخصصی بادام در ایران مرتفع نمود.

فروش بادام درختی شیرین

پخش بادام تازه درختی در تهران

بادام درختی رادر دسته اجیل و مغذیجاتی قرار می دهند که خریداران و فروشندگان می توانند روی فروش آن در تمام ایام سال و به ویژه در نوروز و شب یلدا حساب کنند.

همین بازار پررونق خرید فروش بادام درختی مایه امید و انگیزه تولیدکننده بادام است که هر سال با کیفیت و کمیت بیشتری نسبت به تولید بادام اقدام نماید. بادام تازه همان طور که گفته شد باید از فاکتورهایی برخوردار باشد که شامل گزینه تازه باشد مثلا تازگی و طراوت در رنگ و ظاهر بادام مشخص باشد. اثراتی از خرابی و طعم ناخوشایند و یا نشانه های فساد و کپک زدگی در آن مشاهده نشود.

گاهی توجه به قیمت نیز می تواند به خریدار بادام کمک کند البته به شرط رعایت انصاف فروشنده بادام . قیمت بادام تازه درختی در سال جدید قیمت بالاتری نسبت به بادام های قدیمی تر دارد. برای تکمیل فرایند خرید فروش بادام درختی باید به سراغ مرکزی رفت که پخش بادام درختی را به عهده بگیرد.

پخش بادام درختی در تهران فعالیتی است که در آن مسئولان خرید فروش و عرضه بادام تازه درختی می کوشند بادام های باکیفیت و خوش طعم را با سهولت در اختیار خریداران و فروشندگان عمده بادام قرار دهند. در واقع برای تامین نیاز بازار بادام درختی می توان به مرکز پخش بادام درختی مراجعه کرد چه در نقش خریداری باشید چه فروشنده .

فروش عمده بادام کاغذی 09120774128

خرید بادام تازه باپوست

اگر شام باغدار عمده بادام و یا تامین کننده عمده بادام هستید می توانید با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید و بادام خود را به شرکت ما بفروشید.
اما اگر خریدار و صادر کننده بادام هستید و تمایل شما به خرید بادام تازه با پوست است بهتر است آن را از شرکتی که دسترسی مستقیم به باغدار و تولیدکننده عمده دارد خرید نمایید. شرکت زرین بادام در ایران هم این ویژگی را دارد. شما می‌توانید با خرید از شرکت زرین بادام ، بادام تازه خام با پوست را بدون واسطه از تولید کننده اصلی خرید کنید و محصولی با کیفیت و با قیمت متعادل داشته باشید .
در بازار دو نوع بادام هست که می‌توانید آن را با پوست تهیه نمایید :

 • بادام سنگی : که در اکثر مناطق ایران کشت می شود. قیمت متعادل دارد و کاملا قابل دسترسی است.
  این بادام بیشتر متناسب با فروش داخلی است .شما می توانید جهت فروش داخلی بادام ، بادام سنگی را انتخاب نمایید . البته مغز بادام سنگی گزینه بهتری میباشد.
 • بادام کاغذی : که در برخی مناطق ایران کشت می شود. نسبت به میزان بالای مغزی که دارد و نسبت به لوکس بودن کیفیت آن قیمت متعادلی دارد.
بادام کاغذی هم فروش داخلی خوبی دارد و هم صادرات خوبی می توان برای آن در نظر گرفت.

کشورهای زیادی بادام کاغذی ایران را متقاضی هستند از جمله :

 • روسیه
 • امارات
 • ترکیه
 • هند
 • پاکستان
 • عراق
 • افغانستان
 • و بسیاری از کشورهای دیگر

مرکز پش بادام شرکت زرین 09120774128

فروش بادام تازه

در صورت خرید از شرکت ما تضمین فروش بادام تازه به شما را ۱۰۰% خواهیم داد. بادام تازه ما به دست مصرف کنندگان زیادی در داخل و خارج رسیده است . آنها رضایت خود را از بادام دریافتی از شرکت زرین بادام بارها اعلام کرده اند . شما نیز می توانید اعتبار شرکت ما را تست نمایید.
نشانه های تازه بودن بادام را می توان در موارد زیر مشاهده کرد:

 • رنگ بادام تازه هیچگاه تیره ی شدید نیست
 • مزه بادام تازه خوب و با تست آن کاملا مشخص میشود.
 • بادام تازه معمولاً به صورت خام به فروش میرسد
 • مغز بادام تازه بسیار سفت نیست
 • بادام تازه بوی ماندگی نمی‌دهد

قیمت بادام درختی خام شرکت زرین 09120774128

خرید بادام زمینی تازه

ما علاوه بر خرید بادام درختی به خرید بادام زمینی تازه نیز می پردازیم. اگر شما دارای بادام زمینی تازه هستید و مایلید آن را بفروشید با مدیر فروش شرکت ما تماس بگیرید. در صورتی که کیفیت بادام زمینی شما خوب باشد ما آن را با قیمت متعادل از شما میخریم و به دست مشتریان داخلی و خارجی می رسانیم.

نتیجه خرید از مرکز تخصصی خرید بادام زمینی این خواهد بود که از کیفیت و مطلوب بودن بادام زمینی می توان اطمینان حاصل کرد. ارقام بادام زمینی به صورت بوداده و یا روکشدار ( اضافه شده با ادویه جات و چاشنی های متنوع مانند فلفل و نمک و پنیر ) یا با پوست و بدون پوست می توان سفارش خرید بادام زد.

برای انجام بهتر فرایند صادرات یا عملیات خرید بادام زمینی صادراتی از سوی خریداران داخلی یا خارجی برخی کارخانات اقدام به ارائه بسته بندی های خاص برای بادام زمینی صادراتی می نمایند این کارخانجات در تبریز، یزد و زنجان و کرج مشغول به فعالیت هستند .

بسته بندی صادراتی باید به گونه ای باشد که محافظ و مراقب کیفیت بادام زمینی ایرانی باشد و هم جذاب و انحصاری باشد. بازار بادام زمینی خوشبختانه در ایران رونق خوبی دارد و نگرانی بابت تولید بادام زمینی احساس نمی شود. همین ظرفیت عظیم تولید بادام زمینی پشتوانه قوی و محکم برای صادرات بادام زمینی نیز می باشد.

قیمت بادام زمینی صادراتی به صورت متغیر محاسبه می شود چرا که عوامل زمینه ای ثابت و متغیر در قیمت گذاری بادام زمینی نقش موثری دارند . عواملی چون کیفیت بادام زمینی ، با پوست یا بدون پوست بودن ، خام یا فراوری شده ، میزان سفارش و حجم خرید بادام زمینی قیمت های متوعی را شامل می شود. همچنین نزدیکی به محل تولید و یا خرید از تولیدکننده اصلی بادام زمینی می تواند ما را به قیمت منصفانه تری برساند. در هر حال

شرط شرکت زرین بادام برای همکاری با کشاورزان بادام زمینی و بادام درختی این است که علاوه بر کیفیت بالای محصول قیمت محصول خود را نیز کاملا عادلانه اعلام نمایند . اگر کیفیت محصول شما بالاست و قیمت آن نیز متعادل است با ما تماس بگیرید.

قیمت بادام درختی با پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت روز بادام تازه

قیمت بادام تازه در فواصل گوناگون سال در نوسان است. اگر در ابتدای فصل برداشت بادام قصد خرید بادام را داشته باشید ممکن است با قیمت های گوناگونی مواجه شوید به این علت که هنوز بادام قیمت واقعی خود را پیدا نکرده است.

چنانچه به عنوان فعال اقتصادی در زمینه بادام درختی به تجارت و خرید فروش بادام درختی مشغول هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم با شرکت زرین مغز در تماس باشید چرا که ما خرید بادام درختی خام را با قیمت منصفانه عملیاتی می کنیم.

برای افرادی که در بازار بادام درختی فعالیت دارند موضوع قیمت کمتر بادام عامل مهمی است که به انجام معاملات بادام تمایل و رغبت نشان دهند اما از طرف دیگر باید این نکته را مدنظر داشت که همیشه قیمت کمتر منفعت پایداری نیست .

اما برای برخی موارد می توان هزینه های کمتری پرداخت برای نمونه در بازار بادام اگر به دنبال هزینه های کمتر باشید باید به سراغ بکر و خام بودن محصولات بروید. قیمت بادام خام نسبت به بادام های فراوری شده به هر شکلی چه با نمک یا طعم و افزودنی های دیگر ( سرکه ، برشته کردن بادام ؛ ) کمتر خواهد بود. از این رو قیمت کمتر بادام را در خرید بادام درختی خام می توان جستجو کرد .

قیمت مغز بادام ایرانی درجه یک شیرین ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قاچاق بادام جایگزین صادرات قانونی بادام درختی

بادام  را برخی منابع به عنوان آجیل تشریفاتی و لاکچری می شناسند که قیمت کیلویی ان طبق گزارشات حداقل 300 هزارتومان براورد شده است. منشا و خاستگاه اصلی بادام به ویتنام می رسد که تقریبا یک سوم بازار تجارت جهانی را در اختیار دارد. در ایران شهرکرد کانون تولید بادام ایرانی در ایران معرفی شده است.

با این ظرفیت تولید بادام در چهارمحال بختیاری توقع صادرات تمام عیار بادام را می توان داشت اما چیزی که مشاهده می شود فروش بادام خام درختی است که به دلایل چون نبود صنایع تبدیلی و بهره گیری از فراوری بادام و صادرات سایر فراورده های بادام اتفاق می افتد.

در همین نابه سامانی تولید فروش بادام ایرانی عده ای سودجو و به بهانه های مختلف و غیرقابل قبول اقدام به قاچاق بادام درختی به کشورهای خریدار مثل هندوستان می نمایند.

یکی از زمینه هایی که شاید بر ارتکاب این جرم بزرگ دامن بزند، هزینه های تعرفه های گمرکی است . موضوعی که برای تجار و انجام صادرات قانونی بادام نیز دردسرآفرین شده است.

بالا بودن هزینه تعرفه های گمرک در مبادی که صادرات بادام را عملیاتی می سازند نیز انگیزه و همت بازرگان داخلی را کاهش و یا تحت تاثیر قرار می دهد. قاچاق بادام جایگزین صادرات قانونی بادام درختی یکی از معضلاتی است که موجب از دست رفتن سرمایه های ملی و بومی به صورت کاملا ناجوانمردانه می شود.

چرخه ای که شکل می گیرد اثرات مستقیمی روی تولید بادام درختی دارد. کشاورز و تولیدکننده ای که برای به بار نشستن بادام و حاصل دسترنج خود زحمات و تلاش فراوانی به جان خریده است متاثر از قاچاق بادام روحیه تولید و سازندگی را به مرور از دست می دهد. بنابراین لازم و ضروری است راهکارهایی برای جلوگیری از قاچاق بادام چاره اندیشی شود.

                 ( مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام ایرانی) 

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بادام خام به عراق ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

صادرات بادام خام به عراق و کردستان عراق

استارت صادرات بادام خام به عراق و کردستان عراق مدتی است که زده شده است. …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل